Офіційний представник ZUMEX в Україні

ZUMONAT C-40

ZUMONAT C-40

€2 600 ₴

Автоматичний прес ZumoNat здатний швидко та дуже ефективно відтиснути сік із гранатів і найбільших грейпфрутів та ананасів.
Машина є однією з найбільш унікальних на ринку професійних соковижималок.
Фрукти завантажуються вручну і завдяки цьому Ви зможете віджимати великі плоди, з якими автоматичні соковижималки не зможуть впоратися через розміри.
Тепер Вам більше не потрібно шукати грейпфрути і гранати маленьких калібрів. ZumoNat здатний відтиснути сік навіть з найбільших фруктів і при цьому Ви отримаєте набагато більше соку, ніж за їхнього віджимання будь-яким іншим способом. Процес віджиму та фільтрації соку триває приблизно 10 секунд, незалежно від того, який фрукт Ви віджимаєте. ZumoNat має два сигнальних індикатори, які інформують персонал у процесі роботи. Зелений індикатор вказує на те, що машина готова до роботи, а червоний, повідомляє, що триває процес віджимання.
Щойно фрукти завантажені, достатньо натиснути кнопку “Старт”, щоб машина почала працювати. Якщо в момент віджимання відкрити кришку, то прес буде негайно зупинений автоматично.
Машина легко обслуговується. Для того щоб помити прес наприкінці робочого дня, достатньо п’яти хвилин.ZumoNat стане чудовим доповненням до обладнання Вашого джус-бару, ресторану або супермаркету!
Для машин проданих з березня 2020 гарантія – 24 місяці з дати продажу.
 

Продуктивність* за деякими фруктами:

Грейпфрут. Вихід соку 48% від початкової ваги фруктів.
Продуктивність 460 мл за хвилину.
Гранат. Вихід соку 33% від вихідної ваги фруктів.
Продуктивність 300 мл. на хвилину.
* – Будь ласка, враховуйте, що вихід соку залежить також від соковитості фруктів, а швидкість переробки від швидкості завантаження.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Система фільтрації сокудвухступенчатая
Привод выжимной платформыгидравлический
Опускание платформыавтоматически
Подъем платформыавтоматически
Продолжительность цикла отжима сек.10
Гидравлическая системаTP3A с клапаном давления
Объем и марка масла1 л. ISO VG-46 (аналог — ВМГЗ)
Размер выжимной платформы см.12,5×21
Габариты (ВxШxГ) см.63×27,5×37,5
Вес кг.40
Питание220-230 В/50 Гц