Офіційний представник ZUMEX в Україні

Slider_cabecera-Star04.jpg
VERSATILE STAR
Найбільш конкурентоспроможний соковитискач на ринку
banner-soul_1
NEW SOUL SERIES 2
Перший інтелектуальний соковитискач

24/7 днів на тиждень

Оригінальні запасні частини

100% комплектуючі Zumex

Безпечна оплата

Освіжайся з Zumex: Ідеальний соковитискач для смачних моментів!

Представляємо вам Zumex – інноваційне рішення для отримання свіжого та натурального соку прямо у вас вдома чи у вашому закладі. З Zumex, створення освіжаючих напоїв стало простіше та зручніше, ніж будь-коли!

Неперевершена якість

Виготовлені з турботою про кожну деталь, соковитискачі Zumex забезпечують надійність та довговічність. Наші продукти проходять суворі випробування, щоб гарантувати вам тільки найкращу якість соку.

Інноваційний дизайн

Стильний і ергономічний дизайн Zumex підходить для будь-якого інтер'єру. Завоювавши престижні дизайнерські нагороди, наші соковижимачі не тільки функціональні, але й привабливі.

Швидкий та ефективний

Забудьте про довгі процеси вичавлювання соку. Zumex дасть вам змогу отримати свіжий сік усього за кілька секунд. Це ідеальне рішення для ресторанів, кафе, сімейних сніданків і здорового способу життя.

Широкий вибір

Наш асортимент включає різноманітні моделі соковижимачів для різних потреб. Виберіть ідеальну модель, що відповідає вашим вимогам.

Легкість використання та догляду

Zumex розроблені з акцентом на зручність використання і легкість очищення. Дозвольте соковижимачу зробити всю роботу за вас!

ПОЧНІТЬ СВІЙ ДЕНЬ ІЗ ЧАШКИ СВІЖОГО СОКУ, ПРИГОТОВЛЕНОГО ЗА ДОПОМОГОЮ ZUMEX. ЗАМОВТЕ СВІЙ СОКОВИТИСКАЧ ПРЯМО ЗАРАЗ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ СМАКОМ ТА ЯКІСТЮ КОЖНОГО КОВТКА!»